OnePlus 7 Pro - 12GB

OnePlus 7 Pro - 12GB
Prijs
€6,96
Bespaar €922,04 op de winkelprijs!
Winnaar
Hoogste bieder
--:--:--

Biedhistorie

9-10 Mettenr1
9-10 Boris
9-10 Amarinsx
9-10 Martin01010101
9-10 GUCCIboy89
9-10 Kacper

OnePlus 7 Pro - 12GB - Productinformatie

OnePlus 7 Pro - 12GB

De OnePlus 7 Pro is het nieuwe paradepaardje van OnePlus. Het toestel biedt hoge kwaliteit in alle opzichten. Er is een mix aanwezig van een prachtig design met goed beeldscherm, een triple camera, krachtige batterij en indrukwekkende performance.

Belangrijkste specificaties OnePlus 7 Pro:
  • 6.67 inch AMOLED-display
  • 12 GB werkgeheugen
  • 48+8+16 MP-camera
  • 4000 mAh batterij

Indrukwekkend AMOLED-scherm
Ontdek het meest geavanceerde beeldscherm van OnePlus ooit: een 6.67 inch Fluid AMOLED-display met QHD+ resolutie. Tikken, vegen en drukken gaat ranzendsnel dankzij de refreshrate van 90 Hz. Het afgeronde display loopt over de randen voor een meeslepende kijkervaring. De beeldverhouding van het scherm is 19.5:9.

Triple camera voor heldere foto’s
Op zoek naar jouw ideale camerasmartphone? Dan is de 7 Pro van OnePlus zeker kandidaat. Met de 48 megapixelcamera achterop, gecombineerd met een Ultra Wide Angle lens, 3x optische zoom en portretmodus zijn al je foto’s haarscherp. Of je nou een gezicht, groep of landschap vastlegt. De camera corrigeert bij iedere foto je helderheid, accentueert details én verbetert de scherpte voor optimaal resultaat. Met Nightscape 2.0 worden ook ’s avonds je foto’s helder en gedetailleerd. Ook de selfiecamera schiet spectaculaire foto’s.

Warp Charge 30
Een batterij die de hele dag meegaat is ideaal als je lang van huis bent. Met de OnePlus 7 Pro weet je zeker dat je een ijzersterke batterij bij je hebt. Hij heeft namelijk een capaciteit van maar liefst 400 mAh. Een groot bijkomend voordeel is dat hij voorzien is van Warp Charge-technologie, waarmee je hem in 20 minuten weer genoeg kracht geeft voor nieuwe actie. In iets meer dan een uur is je batterij weer volledig vol.

Win jij deze OnePlus 7 Pro - 12GB ook voor slechts € 6,96?

Win deze OnePlus 7 Pro - 12GB en andere gave producten uit de categorie Smartphones
vanaf € 0,01 bij Biedveilingen.nl

© 2019 Biedveilingen.nl. Alle Rechten Voorbehouden.

--> --> --> -->