MacBook Pro 13'' Touch Bar 2,3 Ghz i5

Prijs
€66,93
Bespaar €4.132,07 op de winkelprijs!
Winnaar
Hoogste bieder
--:--:--

Biedhistorie

9-11 Dalmar
9-11 souhail
9-11 Luz
9-11 hazal
9-11 Kiara
9-11 Babsgroevema

MacBook Pro 13'' Touch Bar 2,3 Ghz i5 - Productinformatie

MacBook Pro 13'' Touch Bar 2,3 Ghz i5 8GB RAM (2018)

De nieuwe generatie Apple MacBook Pro 13" Touch Bar (2018) 2,3GHz is een stuk sneller dan zijn voorganger. Zo beschikt deze laptop van Apple over een 8e generatie Intel i5 processor met maar liefst 4 processorkernen. Meer rekenkracht, dus! Dit betekent dat niets je meer in de weg staat om al je (school)werk in een handomdraai af maken, zelfs wanneer je meerdere zware programma's tegelijk open hebt staan. Ook het streamen van series of het spelen van games gaat sneller dan je gewend bent, en omdat het True Tone Retina beeldscherm zich automatisch aanpast aan het omgevingslicht bekijk je alles in prachtige, natuurlijke kleuren. De Touch Bar boven het stille toetsenbord laat overal passende functies zien, bijvoorbeeld snel doorspoelen bij een film.

  • Werkgeheugen:     8GB RAM
  • Opslagcapaciteit:   2TB SSD

Win jij deze MacBook Pro 13'' Touch Bar 2,3 Ghz i5 ook voor slechts € 66,93?

Win deze MacBook Pro 13'' Touch Bar 2,3 Ghz i5 en andere gave producten uit de categorie Macbook
vanaf € 0,01 bij Biedveilingen.nl

© 2019 Biedveilingen.nl. Alle Rechten Voorbehouden.

--> --> --> -->