Boretti DaVinci Rosso Buitenkeuken Centveiling

Gefeliciteerd Charbel
Boretti DaVinci Rosso Buitenkeuken
Prijs
€35,30
Bespaar €863,70 op de winkelprijs!
Winnaar
Hoogste bieder
--:--:--

Biedhistorie

10-1 Charbel
10-1 Bodix
10-1 Alana
10-1 Alwayskeepgoing
10-1 ivolol
10-1 Bodix

Boretti DaVinci Rosso Buitenkeuken - Productinformatie

De luxe alleskunner onder de Outdoor Kitchens.
De 15e-eeuwse Italiaanse uitvinder, architect, scheikundige en beeldhouwer Leonardo Da Vinci was een alleskunner. Niet voor niets draagt deze Outdoor Kitchen dus zijn naam. Met drie onafhankelijk van elkaar opererende hoofdbranders van 3.8 kWh, ‘pakt’ hij verschillende soorten gerechten tegelijkertijd. Daarnaast is de Da Vinci voorzien van een infrarood bodembrander, een infrarood grillspit-brander èn een zijbrander waarop u bijvoorbeeld sauzen en soepen kunt bereiden.

Specificaties
- Kleur: Rosso (rood)
- Afmetingen (hxbxd): 123 x 136 x 62 cm
- Hoofdbrander: 3 x 3,8 KW/h
- Infrarood zijbrander: 1 x 3,5 KW/h
- Infrarood achterbrander: 1 x 2,9 KW/h
- Infrarood bodembrander: 1 x 2,9 KW/h
- 1 Bakplaat
- 2 Grillroosters
- Gasdrukregelaar bijgeleverd
- Temperatuurmeter in de deksel gemonteerd

Technische data:
- Optionele accessoires verkrijgbaar: afdekhoes BBA15 en draaispit BBA6
- Garantie: 2 jaar met service aan huis

Win jij deze Boretti DaVinci Rosso Buitenkeuken ook voor slechts € 35,30?

Win deze Boretti DaVinci Rosso Buitenkeuken en andere gave producten uit de categorie BBQ
vanaf € 0,01 bij Biedveilingen.nl

© 2017 Biedveilingen.nl. Alle Rechten Voorbehouden.

--> --> --> -->
Trustpilot beoordelingen